1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

S přítelem jsme bydleli 8 let v mém bytě. Společně jsme udělali částečnou rekonstrukci bytu a opravovali chatku v zahrádkářské kolonii, která je také mým majetkem. Na všem jsme se podíleli spolu - finančně i pracovně. Rozešli jsme se a chce po mně finanční vyrovnání nebo přepis chaty na jeho jméno nebo řešit soudní cestou. Jsem bezradná, nevím na co má nárok a jak to řešit. Děkuji. Lada

ODPOVĚĎ:
Přítel by dosáhl vyrovnání pouze v případě, že by prokázal investice do Vašich nemovitostí, a to účty, výpisy z účtů, doklady o např. koupi materiálu, apod. Pokud nic takového nemá, nemá jak prokázat své investice a nejste povinna mu cokoliv vyplácet ani na něj nic ze svého majetku převádět.