Založila jsem si živnost na kosmetiku a činnosti porušující integritu kůže a měla bych následující dotazy:
1) V případě poskytování kosmetiky je běžné, že kosmetičky dojíždí ke klientovi domu. Lze nabízet i permanentní makeup (činnost porušující integritu kůže) u klienta doma?

2) Kolauduji momentálně můj byt (vedený jako bytový prostor), abych ho mohla využívat jako provozovnu pro poskytování činností výše uvedených. Pokud se zkolauduje jako provozovna, je možné snadno zpět zkolaudovat jako byt, kdybych potřebovala? Děkuji a přeji pěkný den.

ODPOVĚĎ:
V případě, že budete vykonávat činnosti, které spadají do Vašeho živnostenského oprávnění, lze je provádět i u klienta doma.
Změnit účel dané bytové jednotky je možné.