1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Zaměstnavatel nám umožnil 3 dny indispozičního volna. Může určit jak ho můžeme čerpat? Jsme státní instituce. Děkuji, Charlote

ODPOVĚĎ:
Zaměstnavatel může určit okolnosti čerpání těchto dnů, např. že smí být čerpán jen jeden den v měsíci apod. Vzhledem k tomu, že se jedná o benefit, který není nárokový, může zaměstnavatel klást podmínky čerpání, které však musí být pro všechny zaměstnance stejné.

► Stránka obsahuje odpověď na tato témata:

  • Kdo rozhoduje kdy zaměstnanec vyčerpá indispoziční volno udělené zaměstnavatelem?