Splácení dluhu exekutorovi - hrozí přesto zabavení věcí v bytě, domě, nemovitosti?

1 odpověď

Dobrý den,
děkuji za odpověď na mou předešlou otázku, ale ještě by mě zajímalo, zda mi exekutor po dohodě s původním exekutorem, může odvézt věci, i když splácím původní a současný dluh.
Děkuji za vaši odpověď

Zdravím Vás, to záleží na výši splátek, celkovém dluhu a posouzení exekutora. Pokud splácíte 200, - Kč a dluh máte např. 50.000,- Kč, tak se nelze až tak moc divit exekutorovi, že věci odvezl, a to navíc pokud na splátkový kalendář exekutor nepřistoupil, jak jste minule zmínila.