Rozhodčí nález s pokutou pro nedodržení smluvních podmínek - jak se bránit, mohu soudně?

1 odpověď

Dobrý den,
přišel mi rozhodčí nález s nějakou pokutou od firmy kde mi již byla vydána exekuce a exekutor mi odvezl půlku majetku a mám od něho exekucí na plat.
Teď mi přišlo od společnosti kde jsem si tehdy půjčil pokuta 16.000 Kč za to, že jsem nesplnil dohodu o splátkách na 3 roky. Nikdy mi taková žádost nepřišla a ihned jsem byl v exekuci.
Mohu se prosím nějak bránit proti tomuto rozhodnutí?
Třeba můžu podat odvolání k soudu.
Děkuji vám mnohokrát.

Zdravím Vás, v tomto případě se poraďte s advokátem a vezměte s sebou tento rozhodčí nález a rovněž i všechny listiny, které jste s touto firmou (společností) podepsal, a to včetně listin o exekuci. Mám za to, že bránit se bude možné, a to žalobou na určení neplatnosti tohoto rozhodčího nálezu. Kontakty na advokáty naleznete na stránkách http://www.advokatikomora.cz