Neoprávněné vymáhání školného - škola vyžaduje duplicitní platbu školného i když ji student již uhradil

1 odpověď

Dobrý den,
chci se zeptat, zda je možné zažalovat školu za neoprávněné obohacení, když po mně vyžadují zaplacení školného, které jsem zaplatila (jedná se o částku 18 705 Kč). Přišla mi upomínka od advokáta, kde se píše, že pokud neuhradím školné, tak budou pohledávku vymáhat soudní cestou nebo exekucí.
Děkuji.

Zdravím Vás, školu bych nežalovala, jen bych doložila, že jsem údajné "dlužné školné" v plné výši uhradila a tím by byla věc skončená.