Exekuce promlčeného dluhu T-mobile

1 odpověď

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat, Obdržela jsem dopis, se zahájením exekuce, jedna se o dluh u T-mobile 1.369 Kč nyní necelých 12.000 Kč dluh je z roku 2009
2014 byl vydán příkaz k zaplacení soudem.
Změnila jsem bydliště. A přišlo mi to až teď, už od exekutora. Jaká je promlčecí doba u takové pohledávky resp. závazku?
Lze se proti tomu ještě nějak bránit?
Děkuji za odpověď

Zdravím Vás, pokud jste společnosti T-Mobile nenahlásila změnu bydliště, bude bohužel nutné exekuci uhradit. Změnu bydliště je totiž nutné hlásit i operátorovi a všem ostatním věřitelům, včetně dodavatelů energií.