Jméno exekuovaného na webu exekutora - jak dlouho může být zveřejněno?

1 odpověď

Dobrý den,
v dubnu 2015 byla na mě nařízena exekuce, z důvodu nedoručení písemností, které jsem si nevyzvedl, exekutor vyvěsil sdělení o exekuci na své webové stránky. Toto sdělení se stále nachází na jeho internetových stránkách.
Po zadání mého jména do internetového vyhledávače se zobrazí sdělení o exekuci ve formátu pdf.
Po žádosti exekutora o odstranění sdělení o exekuci z úřední desky my bylo řečeno, že tam žádné sdělení není.
Je možné se nějak bránit? Má na to exekutor nárok, sdělovat exekuci skoro 2 roky? Přišel jsem o docela pěknou zakázku z tohohle duvodu. Děkuji

Zdravím Vás, praxe každého exekutorského úřadu je jiná. Proto Vám doporučuji navštívit advokáta a tuto situaci řešit přímo s ním. Kontakty na advokáty naleznete na stránkách http://www.advokatikomora.cz nebo na http://www.cak.cz.
Musím Vám říci, že chyba je i na Vaší straně, je možné, že kdybyste si poštu vyzvedával, nemuselo by k této situaci třeba dojít.