Jak zjistit zdroj exekuce, jak zjistit kde dlužník dluží a proč mu byla nařízena exekuce?

1 odpověď

Dobrý den,
dnes (09.06.2017) jsem z výplatní pásky zjistila, že mám nepřednostní exekuci na plat, ale vůbec netuším za co to může být. Zaplatila jsem si aby jsem mohla nahlédnout do centrálního registru exekuci a zde nic nemám.
Kde ještě se dá zjistit informace o exekuci?
Ani nepřišlo nic domů, žádný dopis, nikdo nevolal a ani nepsal.

Zdravím Vás, na exekuci se budete muset zeptat přímo Vašeho zaměstnavatele, neboť jemu musel být exekuční příkaz doručen, Pokud je to čerstvá věc tak exekuční příkaz bude doručen i Vám, Je totiž možné, že exekutor ještě údaje o exekuci nemusel vložit do Centrální evidence exekucí. Případně se aspoň v práci zeptejte, který exekutor exekuční příkaz vydal a tohoto exekutora kontaktujte.