Převod firmy na nového majitele a exekuce - ohrožení původního majitele firmy s.r.o.?

1 odpověď

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na to, jak je to v případě toho že jsem byla společníkem a majitelem firmy s. r. o. , která byla 2011 přepsána i se závazky na nového majitele a nyní jsem zjistila, že je na firmu uvalena exekuce z března roku 2017.
Vztahuje se toto i nějakým způsobem na mne?
Děkuji.

Zdravím Vás, pokud se nejedná o dluh před převodem společnosti, exekuce společnosti se Vás týkat nebude, neboť se jedná o dluh současného jednatele a nikoli Vás.