Isolvence řešená konkurzem a zabavování platu, mzdy, výdělku

1 odpověď

Dobrý den,
2012 mi byla vyhlášena insolvence - konkurzem.
Insolvenční soud IS mi sdělil po veškerém zpeněžení mého majetku, že mi už nebude odebírat mzdu.
Zajímalo by mě co se teď dále bude dít.
Když už nemám žádný majetek. Jen plat a ten mi dle jeho vyjádření už bude zasílat celý.
Děkuji.

Dobrý den,

pokud již insolvenční správce dále nebude postihovat Vaší mzdu, pravděpodobně již podal ve věci konečnou zprávu a Vaše insolvenční řízení se tak blíží ke svému závěru.

Bohužel, je-li řešení Vašeho úpadku konkurs, Vaše dluhy nezanikají, a po pravomocném zrušení konkursu na Váš majetek se „obnoví“ veškeré exekuce a též všichni věřitelé, kteří svou pohledávku přihlásili do insolvenčního řízení a ta byla zjištěna, budou mít v ruce vykonatelný titul a tedy mohou ihned podat návrh na nařízení exekuce (nebyla-li v jejich věci již nařízena dříve).
Dotažte se tak svého insolvenčního správce na stav Vašeho insolvenčního řízení.