Přeposlání osobních údajů od ČEZ jiné osobě bez souhlasu - jak se bránit?

3 odpovědi

Dobrý den
ČEZ přeposlal mé faktury a osobní údaje jiné osobě bez mého souhlasu.
Mám email který jsem jim včera (16.10.2017) v 15:15 předložil a oni tvrdí že to nepřeposlali ale přímá moje faktura od nich někomu jinému to je!
Děkuji.

Dobrý den,

nevím, co si pod Vaším sdělením, že ČEZ „přeposlal vaše faktury a nacionale“, představit.

Pokud byste měl na mysli postoupení pohledávky na jinou osobu, to možné je, ovšem toto z Vašeho dotazu nevyplývá.

Dobrý den. Žádný pohledávky atd. čistě moje faktury s veškerými nacionále. Tyto faktury mi zpět poslal kamarád který mne zná z facebooku. Tyto faktury byli minimálně 2.

Dobrý den,

k tomuto se mohu obecně vyjádřit pouze tak, že mám za to, že k tomuto úniku osobních údajů by nemělo docházet.

Pokud máte podezření, že ČEZ nakládat s Vašimi osobními údaji v rozporu s platnými předpisy, můžete podat podnět Úřadu na ochranu osobních údajů (http://www.uoou.cz).