dluhy u syna

1 odpověď

Dobrý den, prosím o radu, syn si na jaře 2017 vzal několik půjček, nyní je nestíhá splácet, bydliště má jiné než já. Nyní mu chodí ke mě upomínky a dnes (17.10.2017) přišel dopis od vymahačské agentury. Co mám udělat, aby mě nepřišla do domu exekuce? Bydlím s přítelem v domě jeho rodičů. Děkuji.

Zdravím Vás, stačí sdělit inkasní agentuře, že dlužník se na Vaší adrese již ... měsíců nezdržuje a současně jim sdělit současnou adresu Vašeho syna.