Exekuce na člena výboru SVJ a zablokování účtu SVJ bytového domu

1 odpověď

Dobrý den,
může exekutor zablokovat účet svj když k němu jako člen výboru mám práva?
Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,
exekutor může vymáhat pohledávku oprávněného pouze z majetku povinného. Pokud svj není dlužníkem, není možno jeho účet zajistit bez ohledu na to, že by proti členu (výboru) SVJ byla vedena exekuce.