Nevyplacená výplata zaměsnanci a nekomunikování zaměstnavatelem - nereaguje na dopisy, volání ani SMS

1 odpověď

Dobrý den,
Nastoupil jsem zaměstnání 3.1.2018. V únoru 2018 jsem měl nemocenskou 17 dnů, pak jsem 2 dny odpracoval a pak jsem měl 3 dny dovolené a dva dny nato tj. 26.2.2018 jsem měl úraz který trvá do dnes (30.03.2018). Čeká mě operace kolene.
Zaměstnavatel mi však doposud nevyplatil za měsíc únor mzdu. Taktéž mi má dělat daně ale ty jsem nemohl podepsat protože zaměstnavatel přestal komunikovat. Vycházky bohužel nemám.
Nebere telefony a nereaguje na emaily i SMS. Zaslal jsem mu i doporučený dopis ale bez odezvy.
Zjistil jsem ale včera (29.03.2018) 29.3 že mne odhlásil z OSSZ dne 23.2.2018 a že mám být nyní veden jako nezaměstnaný. Výpověď jsem nedostal ani písemně, ani emailem prostě od února nekomunikuje.
Co mohu prosím dělat?

Dobrý den, Váš dotaz se netýká výkonu exekuce. Dotaz prosím uložte do formuláře na stránce http://www.poslatdotaz.cz .
Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině.
Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9. -11. hodinou na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/chat.html.