Jak zjistit důvod exekuce od O2

1 odpověď

Obdržel jsem usnesení soudu z něhož vyplývá, že mi byla nařízena exekuce od O2 Czech Republic. Z exekuceinfo jsem se dozvedel, že jde o částku 3106 Kč. Já nevím o co jde. Vzpominam si, že možná to bylo 2011 u nádraží v Českem Těšíně.

Dobrý den, pokud nevíte, proč je proti Vám exekuce vedena, dotažte se telefonicky příslušného soudu, oč se jedná, a žádejte, aby Vám sdělil jméno exekutora, který exekuci vede. S ním dále ve věci komunikujte. Pokud byste měl za to, že je exekuce neoprávněná, můžete podat návrh na její zastavení.