Je možné požádat o hypotéku v době insolvence?

1 odpověď

Dobrý den,
mám za sebou 4. rok insolvence (2014-2018) a bohužel se mi změnila životní situace. Po 6 letech (2012-2018) jsme se rozešli s přítelem a já teď řesím bytový problém.
Je možné zažádat o hypotéku během insolvence? Nemám, kde se synem bydlet.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
o schválení hypotéčního úvěru sice požádat můžete, ale s ohledem na Vaše schálené oddlužení Vám ji žádná bankovní instituce nechválí a ani nemůže, neboť podle bankovních regulí vby Váš úvěr byl považován za extrémně rizikový.