MBA finance chce platit částky za dluh u ČS - nevíme o co jde a proč to chtějí

1 odpověď

Dobrý den,
manželovi přišel dopis od MBA že má zaplatit splátku za úvěr, celou splátku v hodnotě 4.500 Kč. Zaplatil ale MBA si dovolilo kontaktovat tchána, že chtějí mluvit s manželem. Když tam manžel zavolal, tak okamžitě mu řekli že je vše zaplacené, ale že tam dluží dalších 84 Kč, 946 Kč, 1020 Kč a jestliže se údajně toto nezaplatí, tak manželovi řekli do telefonu, že může dojít k zabavení majetku.
Vše se hradilo a žádný dopis s žádnými částkami nepřišel.
Koukali a počítali jsme přesně co vše ČS chce zaplatit a to se taky zaplatilo ale chtějí pořád více. Vyhrožovali že přijde údajně nějaký jejich pracovník, jak máme s tímto pokračovat?

Dobrý den, pokud máte za to, že nic nedlužíte, nic dále nehraďte a podejte na dotčenou společnost trestní oznámení. Jakéhokoliv pracovníka této společnosti pak nemusíte pouštět do bytu, toto oprávnění má pouze exekutor na základě pověření soudu.