Od 1.8.2023 je online chat s advokátem zrušen, dotaz prosím pošlete ZDE.

Vyberte  Přehled dotazů
Součet všech návštěv online chatu poradny: 3.069.986

Kontrola kupní smlouvy na byt, dům, pozemek právníkem, advokátem za poplatek

1 odpověď

Dobrý den, chtěla jsem se jen prosím zeptat ohledně překontrolování kupní smlouvy k bytu. Nejde o konkrétní dotaz. Spíš zda existuje možnost ji překontrolovat, za poplatek samozřejme. Je to urgentní. Existuje taková možnost přes email?
Děkuji mnohokrát

Dobrý den,

tuto službu bezplatná právní poradna nenabízí. Kupní smlouvu můžete porovnat se zveřejněnými vzory kupní smlouvy na níže uvedeném odkazu. ODKAZ

Mohu Vám ještě nějak pomoci nebo potřebujete odpověď upřesnit?