Exekuce - nevím kam zaplatit dluh

1 odpověď

Dobrý den,
potřebovala bych poradit ohledně dluhu, který mám. Byla jsem v bance žádat o půjčku a oznámili mi, že mám záznam v registru dlužníků, později jsem se dozvěděla, že moji rodiče jednou nezaplatili paušál, který byl na mé jméno.
Chtěla bych dluh uhradit, ale bohužel nevím, jak postupovat a chtěla bych to vyřešit co nejdříve. Předem děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, v tomto případě je nutné kontaktovat operátora, jemuž nebyl uhrazen paušál a zeptat se jej na celkovou výši dlužné částky a tuto co nejdříve uhradit.