Blokace účtu exekutorem - jak zjistit jméno exekutora?

1 odpověď

Dobrý den,
2009 mi byl zablokován účet u Poštovní spořitelny exekucí. Mám tam 20.000 Kč. Nic mi z něj nestrhávají a ani z něj nemohu tu častku vybrat. Byla jsem v hlavním sídle Poštovní spořitelny v Kolíně, ale nikdo mi nedokázal říct číslo exekuce nebo aspoň kdo mi účet zadržuje. Nevím na koho se mám obrátit, abych aspoň zjistila kdo mi ho zablokoval, abych požádala o odblokování.
Já si již nepamatuji co by to mohlo být.
Děkuji za radu, Vaše čtenářka

Zdravím Vás, v tomto případě je řešení snadné, požádejte o výpis z Centrální evidence exekucí a bude jasné jaké máte exekuce, nebo o jakou exekuci se přesně jedná. Centrální evidenci exekucí vede přímo Exekutorská komora ČR, webové stránky http://www.ekcr.cz a tento výpis je zpoplatněn. Poté již budete vědět jaké máte exekuce a můžete i požádat o odblokování tohoto účtu u příslušného soudního exekutora.