Příkaz k úhradě nákladů exekuce a poznámka exekutora "částka již uhrazena"

1 odpověď

Dobrý den,
od exekutora jsem obdržela příkaz k úhradě nákladů exekuce, kde je vyčíslená částka k zaplacení. Zároveň s příkazem došlo i oznámení, kde je uvedený oprávněný a já jako povinná a pod tím je poznámka :
"Ve shora uvedené věci je Vám doručován příkaz k úhradě nákladů exekuce. Částky v něm vyčíslené již neplaťte, jsou již uhrazeny".
Znamená to, že je vše zaplaceno?
A když je vše uhrazeno, proč tento dokument exekutor posílá?
Moc děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, pokud je toto v exekučním příkazu uvedeno, tak je zřejmé, že tyto náklady jsou již skutečně uhrazeny a Vy je tedy již nyní hradit nemusíte. Tento příkaz je vydán proto, aby Vám exekutor sdělil přesnou výši nákladů exekuce a nákladů oprávněného.