Přerušená insolvence - věřitelé se neozvali, co bude dál?

1 odpověď

Dobry den, 2012 mi byla vyřízena insolvence a v roce 2014 zrušena a do dneska (05.11.2016) se už nikdo neozval jsme 70leti manžele bez majetku v byte od městského úřadu.
Prosím o radu co dělat jsme z toho celý špatný děkuji.
N

Zdravím Vás, bohužel jsem Váš dotaz zcela nepochopila, bude nutné se více rozepsat, abych Vám mohla poradit.
Zde je totiž několik variant. Nevím co je to "vyřízena" insolvence, zda podání insolvenčního návrhu, nebo splnění oddlužení. Pokud by byla insolvence zrušena, tak by měl být na Váš majetek prohlášen konkurs, ale bez Vašeho bližšího sdělení to nepoznám. Proto Vás žádám o důkladnější popis Vaší situace, děkuji za pochopení.