Žádost o sloučení exekucí - informace

1 odpověď

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat mám asi 5 exekucí od města a chtěla bych tyto exekuce sloučit, dluh je z poloviny zaplacen. Co je potřeba k žádosti o sloučení exekucí? Kdo tuto žádost může podat? A jaký důvod k podání této žádosti je potřeba uvést?
Děkuji za Vaši odpověď.

Zdravím Vás, podmínky k podání žádosti o sloučení exekucí jsou následující, a to, že se jedná o exekuce u stejného oprávněného (města), které vymáhá stejný exekutor, ale exekuce musí být dále ve stejné fázi rozpracovanosti a dále se musí jednat o exekuce z ruku 2014, u starších exekucí nelze žádat exekutora o sloučení exekucí. Posuďte tedy, zda všechny tyto podmínky splňujete a pokud ano, můžete požádat o sloučení exekucí.