Sloučení insolvence manželů, sloučení oddlužení manželů

1 odpověď

Dobrý den,
mám dotaz ohledně spojení insolvence. S manželem jsme si oba podali návrh na povolení oddlužení v době, kdy jsme ještě nebyli manželé. Oddlužení nám oběma bylo povoleno.
Chtěla bych se zeptat, zda je možné spojit naše insolvence, když jsme se vzali? Podotýkám, že ještě neproběhlo přezkumné jednání a nemáme tudíž stanovený splátkový kalendář.
Soud nás čeká 28. a 29.11.2016.
Moc Vám děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, o spojení můžete požádat, o Vaší žádosti bude rozhodnuto soudem. Zkuste o spojení věci požádat případně co nejdříve, pokud možno ještě před přezkumným jednáním.